top of page

Способи оплати:

1. Готівкою

2. Оплата на карту ПриватБанк

3. Оплата накладенним платежем в відділенні Нової Пошти


Оплата накладенним платежем можлива при отриманні замовлення в представництві служби доставки «Нова Пошта». Нова Пошта стягує комісію за накладений платіж, сума комісії становить 2% від вартості товару.

 

4. Безготівкова оплата для фізичних осіб


Оплата здійснюється безготівковим банківським переказом, після надання менеджером компанії рахунку з переліком замовленого Вами товару. Ви можете оплатити через касу будь-якого банку (при цьому стягується банківська комісія).

 

5. Оплата для організацій за безготівковим розрахунком (для платників ПДВ)

 

Ціни на сайті вказані з урахуванням комісії за накладений платіж, таким чином при отриманні товару у відділенні Нової Пошти Ви не платите додаткову комісію за пересилання грошей.

 

У нас Ви можете придбати товар для організацій з усіма необхідними документами. Зателефонуйте і ми оформимо рахунок-фактуру, видаткову і податкову накладні.

 

6. Оплата картами Visa / Mastercard

У нашому магазині можливо оплатити замовлення за допомогою карт Visa / Mastercard

 

Регіони доставки:

Україна, всі регіони

 

Способи доставки:

Доставка кур'єром по місту. Вартість доставки 60 грн. Замовлення прийняті після 16-00 доставляються на наступний день. Замовлення прийняті в понеділок - доставляються з вівторка.

 

Відділення Нової Пошти:

 

- Доставка всіх товарів по Україні здійснюється в усі міста України, без попередньої оплати, оплата при отриманні товару

 

- Замовлення відправляється на протязі 1-2-х днів з моменту оформлення замовлення, виключаючи вихідні та святкові дні. Доставка займає 2-4 робочих дні, в залежності від міста призначення і обраного способу доставки;

 

- Замовлення може безкоштовно зберігатися на складі «Нової Пошти» протягом 4 днів, після чого відправляється назад.

 

- Підтримується послуга «Легке повернення» від Нової пошти, яка дає можливість повернути товар протягом 14 днів за спрощеною схемою. Для цього необхідна ТТН отриманої посилки і товар повинен бути в належному стані (наявність упаковки і всіх вкладень).

 

- При отриманні купленого Вами товару переконайтеся в його повній комплектності і відсутності механічних пошкоджень;

 

- Точну вартість доставки дивіться на сторінці оформлення замовлення.

 

- При замовленні більше однієї одиниці товару - ви платите тільки за доставку першої одиниці товару, всі інші товари ми доставляємо безкоштовно.

 

- Якщо в замовленні присутні більш габаритні товари, то доставка будь-якої кількості товарів з категорії малогабаритних безкоштовна. Ви платите тільки за доставку більш габаритних товарів.

bottom of page